Menu

Із сімох постраждалих від падіння рекламного щита – двоє дітей

  • Автор  Тетяна РОГОВСЬКА
Із сімох постраждалих від падіння рекламного щита – двоє дітей

Важких травм немає

6 грудня о 10.29 до оперативно-координаційного центру Управління від чергового ГУ Національної поліції в Черкаській області надійшло повідомлення про те, що в місті Черкаси на розі вулиць Смілянської та Гоголя з металевого стовпа впала рекламна площина, розміром 6х3 м. Унаслідок падіння травми різного ступеня отримали 7 громадян, - поінформував на своїй сторінці у Фейсбук речник начальника ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.
Потерпілі каретами швидкої медичної допомоги були терміново госпіталізовані до Третьої міської лікарні.

За словами головлікаря Третьої міської лікарні Олександра Федорука, до лікарні госпіталізували вісьмох постраждалих. У одного чоловіка не було серйозних травм і його відпустили. Із сімох – п’ятеро дорослих і дві дитини.

Нині з травмами різного ступеня в лікарні перебувають п’ятеро осіб. Найстаршому – 82 роки. Двох діток госпіталізували до Черкаської обласної дитячої лікарні. Так, серед дорослих два пацієнти із переломами гомілок і пошкодженням зв'язок  проходять лікування у відділенні травматології, два пацієнти із забоями грудної клітини, хребців  перебувають у нейрохірургії і одна пацієнтка  - у хірургічному відділенні.

Так, за словами Олександра Федорука, важких хворих немає.
Після отримання повідомлення до місця події були направлені техніка та особовий склад чергових караулів аварійно-рятувального загону спецпризначення, Другої пожежно-рятувальної частини та мобільну групу оперативно-координаційного центру. Оскільки необхідності проведення інженерних робіт не було, то рятувальники допомагали завантажувати потерпілих до карет швидкої допомоги. 
За попередніми даними, причиною падіння частини конструкції рекламного щита стала втома металу та сильний порив вітру.

вгору