Menu

Під час обшуку на підпільному горілчаному виробництві виявлено зброю і наркотики

  • Автор  vechirka.ua
Під час обшуку на підпільному горілчаному виробництві виявлено зброю і наркотики

У Черкасах під час спільних заходів співробітників податкової міліції та національної поліції Черкаської області припинено діяльність нелегального цеху з виробництва фальсифікованих горілчаних напоїв.

Правоохоронцями в рамках операції «Акциз-2016» було задокументовано протиправну діяльність групи осіб, які в приватному домоволодінні, розташованому в мікрорайоні «Дахнівка», здійснюють незаконне виготовлення, зберігання та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

В ході проведення обшуку на підставі ухвали суду в підсобному приміщенні домоволодіння виявлено 210 п’ятилітрових пластикових пляшок рідини з характерним запахом спирту, значну кількість пластикової тари та фурнітури до неї, обладнання для виготовлення фальсифікату. Крім того, під час обшуку в організатора цеха вилучено пістолет «Zoraki» з набоями, а також близько 2 кг висушеної подрібненої коноплі, розфасованої у різні ємності.

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено 105 дал фальсифікованих алкогольних напоїв орієнтовною вартістю 105 тис. гривень.

Тривають слідчі дії.

вгору