Menu

10 кг амфетаміну до наркоманів не дійшло

  • Автор  Тетяна РОГОВСЬКА
10 кг амфетаміну до наркоманів не дійшло

Черкаським ділкам не дали заробити 2 мільйона гривень

Прокуратурою області спільно з Управлінням СБУ в області у ході спецоперації затримано організоване злочинне угрупування з семи чоловік, яке займалося виготовленням та збутом на території області небезпечної психотропної речовини «амфетаміну».

Установлено, що вказані особи облаштували нарколабораторію у будинку на території дачного кооперативу де виготовляли наркотичну речовину та в подальшому збували на території регіону.

У ході обшуків вилучено понад 10 кг «амфетаміну», вартість якого на «чорному ринку» складає більше 2 млн. грн., спеціальне лабораторне обладнання, прекурсори, інгредієнти, хімічні компоненти та реактиви для виготовлення психотропу у лабораторних умовах.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, нині вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. ст. 306, 307, 317 КК України (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, незаконне їх виробництво, перевезення та збут, організація місць для незаконного виготовлення наркотичних засобів) та ініціювання обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

вгору