Menu

Під виглядом соціальних працівників у Черкасах шахраї видурюють гроші

  • Автор  vechirka.ua
Під виглядом соціальних працівників у Черкасах шахраї видурюють гроші

Кожного дня до черкаської патрульної поліції надходять повідомлення про шахрайство. Так 25 березня жертвою аферисток став 81-річний пенсіонер. Про це інформує Патрульна поліція Черкас на своїй сторінці у Facebook.

У мікрорайоні "Митниця" до літнього чоловіка підійшли дві невідомі жінки. Вони назвалися працівницями служби соціального захисту населення й сказали, що їх відрядили на допомогу старому. Не підозрюючи лиха, довірливий дідусь провів жінок до своєї оселі. Коли ті були у квартирі господаря, ввічливо розпитали про його побут та потреби і поцікавилися розміром пенсії. Розмова звелася до того, що нібито зараз триває грошова реформа: "старі міняють на нові". А от щоб старенькому не вистоювати чергу в банку, запропонували перевірити гроші вдома.

Пенсіонер повірив та дістав зі схованки свої збереження на "чорний день" - 18 тисяч гривень. Далі схема проста. Одна попросилася до вбиральні і поки літній чоловік показував ванну кімнату, інша – майнула геть з грошима.

Ошуканий пенсіонер звернувся за допомогою у поліцію. Аферисток розшукують. Їх прикмети: вік 30 – 45 років, зріст 160 – 165 см., в одної світле волосся та носить окуляри. Типова слов`янська зовнішність.

Усі, хто став жертвою шахрайства та бачили підозрюваних у скоєнні злочину, просимо звертатися до Управління патрульної поліції в м.Черкасах, або на лінію "102".

вгору