Menu

Знана на Черкащині аферистка вийшла із в’язниці за “Законом Савченко”

  • Автор  vechirka.ua
Знана на Черкащині аферистка вийшла із в’язниці за “Законом Савченко”

В Україні та на Черкащині наразі виходять на свободу злочинці по так званому “Закону Савченко”, згідно якого один рік перебування у СІЗО  прирівнюється до двох у в’язниці. Всього по Україні за цим Законом може достроково опинитися на волі майже шість тисяч засуджених, пише "Дзвін".

На Черкащині в такий спосіб вже вийшло на свободу більше ніж 460 колишніх ув’язнених.

Правозахисники Черкащини б’ють на сполох, адже більшість звільнених є хворими на туберкульоз і несуть загрозу оточуючим.

Крім того, на свободі опиняються люди не зовсім адекватні. Так днями із в’язниці вийшла засуджена у 2012 році Олена Хамула, яка злочинними діями “кинула” черкащан  майже на 30 мільйонів гривень.

У 2000 році Хамула організувала релігійну громаду “Служіння Святого Духа”. Переконувала парафіян, що світова фінансова система руйнується, і змушувала брати кредити. Із них пасторці платили десятину та пожертви для церкви.  У цій справі офіційно числиться 43 потерпілих, хоча постраждали до 70 осіб.

Колишні парафіяни кажуть, жінка переконувала їх в тому, що вони мають жити розкішно. Для цього треба брати кредити, а Бог із ними сам розбереться. Основним мотивом було: “Ми знищуємо сатанинську економіку. Не бандити повинні жити багато, а ми, діти Божі”.

Тоді Хамулу засудили на 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Нині вона вже на свободі.

вгору