Menu

За торгівлю боєприпасами засуджено ще одного військового

  • Автор  vechirka.ua
За торгівлю боєприпасами засуджено ще одного військового

Ще одного контрактника Черкаського автомобільного батальйону засудив Соснівський районний суд за торгівлю боєприпасами. Це другий вирок у справі, що була порушена за матеріалами управління СБУ в Черкаській області. В липні цього року під час спроби продати партію боєприпасів працівники спецслужби затримали трьох військовослужбовців Черкаського гарнізону. Вони намагалися продати майже 10 тисяч набоїв до автомата Калашникова та три реактивні протитанкові гранатомети.

Звідки у солдатів автобату стільки боєприпасів, ще з’ясовується. Слідство припускає, що вони були привезені із зони АТО, де усі троє свого часу проходили службу. Відповідь на це питання знає лише третій військовослужбовець, який ще чекає на вирок суду.

Останній є головною дійовою особою цієї справи, адже його спільники під час досудового слідства дали правдиві покази й погодилися на угоду з військовим прокурором. Перший був визнаний винним у незаконному поводженні із боєприпасами й засуджений  до штрафу в сумі 20,4 тисячі гривень. Інший, за нещодавнім вироком суду, проведе півтора роки у дисциплінарному батальйоні.

Засуджений повністю визнав свою вину  й зізнався, що за певну винагороду допомагав головному підозрюваному в продажі боєприпасів. Проте звідки вони у нього він не знає.

Військовий прокурор Черкаського гарнізону Володимир Уразовський припускає, що останній фігурант цієї справи отримає реальний строк ув’язнення, адже він є ініціатором продажу партії боєприпасів, до всього під час обшуку в нього вилучили наркотики.

вгору