Menu

Брати вбили вітчима, бо той продав корову за півціни

  • Автор  vechirka.ua
Брати вбили вітчима, бо той продав корову за півціни

У селі Чехівка Чорнобаївського району в ніч з 18 на 19 вересня, двоє братів – 33-ьох та 17-ти років так побили 54-річного вітчима, що той помер.

Голова села Чехівка Ольга Положай говорить, що загиблий був місцевим жителем, уродженцем села. У 2006 році чоловік одружився і жінка з двома синами переїхала до чоловіка із села Богдани Золотоніського району. Молодший син проживав разом із матір’ю і вітчимом, старший створював свої сім’ї, одружувався-розлучався і проживав окремо.

Конфлікт почався з того, що батько продав у сусіднє село корову, а на запитання рідних, де тварина, пояснив, що не знає, де вона поділась. Викликали поліцію, почали проводити допити й чоловік зізнався, що продав рогату за 6000 гривень у сусіднє село. Вже ніхто не дізнається, чим мотивувався загиблий, продаючи так задешево тварину: чи тим, аби мати копійчину, щоб прогодувати родину, чи іншими причинами, але цей факт продажу рогатої задешево так розлютив прийомних синів, що ті побили чоловіка. Самі ж і повідомили про смерть у чергову частину Чорнобаївського відділення поліції. За викликом виїхала слідчо-оперативна група.

За інформацією сектору комунікацій ГУ НП області, правоохоронці відразу звернули увагу на те, що обстановка в будинку була не порушеною, а пасинки потерпілого вели себе підозріло. Поліцейським вони розповіли, що вітчим був п’яний, перечепився через поріг і впав. Лише вранці вони звернули на нього увагу, покликали на допомогу знайому лікарку, сподіваючись, що чоловік отямиться, але було вже запізно – вітчим помер.

Поліцейські від випадкових свідків дізналися, що того вечора братів бачили в місцевому барі, де вони розпивали горілку та сперечалися. Потім крики та бійку було чутно з будинку за їх місцем проживання. Чоловіків запросили до поліції для дачі показів, де вони зізналися у вчиненому. Розповіли, що вбивати вітчима не планували, а побили його, щоб провчити за продаж корови, яку він продав за півціни. Матері вдома не було, тож братам ніхто не міг завадити. Жінка перебувала на нічній зміні на фермі.

Брати полягали спати, а вранці зрозуміли, що чоловік не дихає. Злякавшись, покликали знайому, щоб вона привела вітчима до тями, але вже було пізно. Потім пасинки вимили все в будинку від крові та викликали місцевого фельдшера й поліцію.

Чорнобаївське відділення поліції відкрило кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Брати нині під вартою. За свій вчинок їм доведеться відповідати по повній Тож тепер 33-річному черкащанину та його 17-річному брату загрожує 15 років або довічне позбавлення волі.

 

вгору