Menu

Дениса Жмаєва посадили під домашній арешт

  • Автор  vechirka.net
Дениса Жмаєва посадили під домашній арешт

У п’ятницю 17 січня апеляційний суд Черкаської області обрав депутату міськради, а за сумісництвом директору черкаських ринків запобіжний захід, заборонивши цілодобово залишати житло строком на два місяці. Крім того, його зобов’язали носити електронний засіб контролю.  Досі запобіжним заходом для нього було особисте зобов’язання.

- Із сім’єю зараз найскладніше, бо вони дуже хвилюються. На момент затримання усі найближчі друзі приїхали, щоб підтримати. Хочу подякувати Андрію Більду (депутат міськради, – ред.), який, коли дізнався, приїхав, зустрів моїх друзів. Потім передзвонив мені і сказав: «Якщо треба буде застава, в мене є кошти. Я готовий». Загалом усі друзі казали, що готові «складатися» на заставу, – повідомив  Денис Жмаєв.

В ізоляторі тимчасового тримання Жмаєв перебував з 7 години п’ятниці до 9 години ранку суботи.

-  Загалом зрозуміло, навіщо такі «справи» роблять в суботу. Мені пощастило, що тоді був робочий день, бо інакше я б там просидів усі вихідні. Працівники ІТТ до мене ставилися дуже ввічливо, обережно, спокійно. Я, чесно кажучи, був здивований.

Нагадаю, тиждень тому Денис Жмаєв погорів на хабарі. Правоохоронці спіймали його на гарячому. 125 тисяч гривень посадовець нібито вимагав у приватного підприємця за дозвіл на розміщення МАФів на території ринків.

Сам Денис Жмаєв відразу по затриманню на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав, що це «чистої води підстава».

вгору