Menu

Батькам активістки черкаського Євромайдану побили автомобіль

  • Автор  vechirka.net
Батькам активістки черкаського Євромайдану побили автомобіль

Невідомі побили автомобіль «Рено-25», який належить батькові активістки черкаського євромайдану Таісії Плахути Віктору.  

Автомобіль стояв біля будинку, де проживає родина. Розтрощену машину з вибитими лобовим та заднім склом, вікнами на лівій дверці та побитою правою чоловік виявив вранці 18 січня. На його думку, автомобіль пошкодили з метою залякати родину.

– Тиснути на доньку не вдалося, тож перейшли до тиску на батьків. Зі мною та дружиною на роботі намагалися профести «виховну» бесіду, пов’язану зі звільнення з роботи. На роботі в моєї дружини на її захист стала профспілка. Після цього всього перейшли до наступного етапу тиску на нашу родину – побили мій автомобіль, який зберігався біля будинку, де ми проживаємо, – розповів Віктор Плахута.

Про злочин він повідомив до міліції. Цікаво, що автомобіль зареєстрований в іншій області і не брав участі в акціях на Євромайдані. Тож власник авто припускає, що без задіяння відповідних органів, виявити це авто було б неможливо.

Тим часом активні громадяни пропонують зібрати кошти на ремонт потрощеного "Рено". Із такою пропозицією виступив голова обласного КВУ Максим Михлик. Його підтримала депутат обласної ради Наталія Старікова.

- Разом з депутатами звернемось до прокуратури та міліції щодо рослідування цього злочину та покарання винних. Підтримую пропозицію колег допомогти Віктору відремонтувати машину, – прокоментувала депутатка.

вгору