Menu

Жмаєв “перейшов” комусь дорогу у протистоянні довкола ринку “Пастерівський”?

  • Автор  vechirka.net
Жмаєв “перейшов” комусь дорогу у протистоянні довкола ринку “Пастерівський”?

Це він припустив на прес-конференції, повідомляє Інтернет-видання «Про все».

- Дана ситуація є результатом майже дворічного бізнес-конфлікту, – повідомив депутат Черкаської міської ради, директор комунального підприємства “Черкаські ринки” Денис Жмаєв. – Гадаю, не є секретом, що я активно підтримував підприємців із ринку “Пастерівський”. Минулого року, наприкінці жовтня – на початку листопада конфліктна ситуація довкола ринку між підприємцями та владою була вже майже залагоджена. Підприємцям пообіцяли виділити певну земельну ділянку, а вони тим часом мали готуватися перебратися на нове місце. У мене були певні підозри і здогадки, проте протягом 3 днів з часу мого затримання підприємцям з ринку “Пастерівський” надійшли пропозиції перейти на всім відомий ринок, пропозиції перейти на який звучали і раніше. Я не хочу його називати. Я залишу ось ці пропозиції щодо продажу місць для торгівлі з автомобілів. Звісно, я не виключаю, що це – збіг обставин.

Також Денис Жмаєв пригадав, що перед Новим роком, 15 грудня директора ринку “Пастерівський” викликали до міліції і заявили, що його звинувачують у вимаганні хабаря. Сума називалася близько 300-400 доларів. Проте ситуація так нічим і не завершилась.

Депутат також розповів про те, як у його руках опинилися гроші, мічені спеціальною фарбою.

- До мене звернувся підприємець, який сказав, що є не місцевим, із проханням проконсультувати, як встановити павільйон на ринку. Фактично, я розповів людині, як це робити, які готувати документи, у які інстанції звертатися. Цей підприємець навіть передавав мені 2 тисячі гривень, аби розрахуватися за топозйомку, оскільки є проектант, з яким “Черкаські ринки” постійно співпрацюють. Ці гроші я передав проектанту. А потім до мене зателефонували 10 січня і попросили про зустріч. Підприємець заявив, що має залишити Черкаси на 2 місяці і турбується, аби вирішення питання не загальмувалося, запитував, чи варто залишити кошти для того, аби розраховуватися за виготовлення відповідних документів. Я порадив йому перетелефонувати через 2 місяці, по поверненні. Проте він наполіг на зустрічі, приніс гроші: “Рахуй!” Я відрахував необхідну суму – 5 тисяч гривень (хоча там мало бути 5 100 грн). І після цього зайшли працівники правоохоронних органів. Таким чином руки виявились усі у фарбі, – розповів депутат.

Деталі затримання депутат волів не повідомляти, аби уникнути звинувачень у тискові на слідство. Прогнозувати подальший розвиток справи Жмаєв не береться, але заявляє, що готовий разом із адвокатом доводити, що звинувачення є безпідставним.

- Звинувачення мене у тому, що нібито я, як директор комунального підприємства збирався вирішувати питання із встановленням павільйонів на своїх ринках – не відповідає дійсності. Оскільки ті ділянки, де підприємець хотів встановити свої торгові павільйони, не перебувають у віданні КП “Черкаські ринки”, – говорить Жмаєв. – І я взагалі не маю права, як директор КП, займатися питаннями розміщення торгових точок. Є окремий департамент, який цим займається. Я можу тільки консультувати, оскільки добре володію інформацією щодо цих питань.

вгору