Menu

Зниклого на Майдані уманчанина знайшли… у монастирі

Зниклого на Майдані уманчанина знайшли… у монастирі

Студента уманського профучилища №9 Олега Бровка, який зник безвісти ще 20 листопада, міліція знайшла у чернігівському монастирі.

Спершу батьки шукали сина на Євромайдані в Києві. До пошуків долучалися волонтери і правоохоронці.

– Обидва телефони Олега не відповідали. Але ми дізналися, що він тричі знімав кошти із банківської картку у Києві, поблизу Майдану Незалежності. Востаннє це було 28 листопада, – розповідає матір хлопця Лариса Мельник.

Лише 21 січня міліції вдалося вийти на слід хлопця. Його знайшли у Чернігові.

Як розповіли у секторі громадських звʼязків УМВС України в Чернігівській області, уманчанин знайшов притулок в Троїцько-Іллінському монастирі. Ректор місцевого духовного училища оселив хлопця у гуртожитку. Той не називав своє імʼя і майже нічого про себе не розповідав. Тому священики вирішити звернутися до правоохоронців, щоб перевірити, чи юнака ніхто не шукає.

– Коли знайшли хлопця, то відразу впізнали його по фотографії у базі зниклих громадян. Підліток розповідав усілякі нісенітниці про те, як він потрапив до цього монастиря. Каже, що його батьки загубили ще у 3-річному віці. При собі він мав платіжні банківські картки, оформлені на інших осіб, – повідомили у прес-службі чернігівської міліції.

Наразі хлопця вже передали батькам. У міліції кажуть, що хлопець не хотів повертатися. Але психологи таки умовили його, запитавши: невже він не хоче повернутися до своєї маленької сестрички?..

вгору