Menu

Москаль повідомив, коли черкаський "Беркут" їздив зачищати Майдан Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Москаль повідомив, коли черкаський "Беркут" їздив зачищати Майдан

Народний депутат України Геннадій Москаль на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив перелік спецпідрозділів «Беркут», які були відряджені до Києва з областей України та брали участь у зачистці Євромайдану, починаючи з 30 листопада 2013 року до 23 січня 2014 року. Цю інформації Геннадій Геннадійович отримав у відповідь на своє депутатське звернення від Міністерства внутрішніх справ, повідомляє "Прочерк".

Згідно з відповіддю міністерства, спецпідрозділи з Черкаської області «для надання допомоги ГУМВС України в місті Києві в забезпеченні охорони громадського порядку» було передислоковано з 24 листопада 2013 року.

Для забезпечення охорони громадського порядку на вул. Хрещатик, Майдані Незалежності та прилеглих до них вулиць підрозділи міліції особливого призначення «Беркут» із Черкаської області залучалися також 11 грудня 2013 року.

Були черкаські «беркутівці» і з 19 до 23 січня 2014 року на вул. Грушевського біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

Дані про участь спецпідрозділів «Беркут» у період з 19 по 22 лютого 2014 року Геннадій Москаль обіцяє повідомити додатково.

вгору