Канал «Україна» покаже святкове шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна»

31 грудня о 20:00 канал «Україна» запрошує глядачів на масштабне святкове шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», щоб у компанії улюблених артистів зустріти 2021-й рік весело, яскраво і незабутньо.

Найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Ведучими неймовірного свята стануть Королева ночі, співачка Оля Полякова і ведучий шоу «МАСКА» каналу «Україна» Володимир Остапчук.

Народна улюблениця Оля Полякова разом з найпопулярнішими українськими зірками вийде на Михайлівську площу, щоб заспівати хіти 2020-го, спрогнозувати плани на 2021-й рік, пожартувати і пограти в цікаві ігри. Артистка обіцяє розкрити кілька секретів, як стати Королевою новорічної ночі!

«Попри те, що 2020-ий видався нелегким, ми з прекрасним настроєм зустрінемо 2021-й рік на грандіозній сцені шоу каналу «Україна». Ми вижили, адже українці – народ, який сформувався під історичним тиском, нам завжди було нелегко. Але це дозволило сформуватися дуже сильному, підприємливому, креативному і стресостійкому населенню. У будь-якому разі все буде добре! У новому році 100% буде краще, ніж у цьому. Тому я йду в 2021-й з новими піснями, з гарним настроєм і з думкою, що все буде круто. Ну, а я буду Королевою новорічної ночі!» – розповіла Оля Полякова.

Містер-свято, телеведучий Володимир Остапчук вирушить у «Крейзі-Караоке», де влаштує гучну вечірку за участі українських зірок сцени, кіно, телебачення та спорту. Це буде по-справжньому шалена паті, на якій артисти відірвуться за весь 2020-й рік!

«Драйвова атмосфера пануватиме на сцені нашого крейзі-караоке, де буде велика кількість різноманітних конкурсів. Тут зірки дуркуватимуть, співатимуть, але з певними перепонами, виконуючи різні завдання. А ось чи вдасться їм це – побачите 31 грудня, – поділився Володимир Остапчук. – Разом з Олею ми створимо телеміст із жартів, веселитимемось та підколюватимемо одне одного».

У святковому шоу візьмуть участь найвідоміші артисти країни, серед яких NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK, Вєрка Сердючка, DOROFEEVA, Макс Барських, Наталя Могилевська, TAYANNA, Аліна Гросу, гурти MOZGI, DZIDZIO, KAZKA, KADNAY і багато інших.

Дивіться грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» 31 грудня о 20:00 на каналі «Україна».