Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» Олександр Скічко публічно підписав меморандум відповідальності

Церемонія підписання відбулася у старовинному козацькому селі Ковтуни. Олександр Скічко взяв на себе зобов’язання бути присутнім на всіх пленарних засіданнях Верховної, чітко дотримуватися Регламенту ВР, голосувати лише особисто, бути гідним посади народного депутата України.

Скічко також зобов’язався підтримувати програмні законопроекти партії «Слуга народу» та добровільно скласти депутатські повноваження у разі порушення ключових принципів партії.

Нагадаемо, недотримання регламенту ВР, «кнопкодавство» та відсутність на засіданнях, є однією з величезних проблем Верховної Ради восьмого скликання. Згідно офіційному дослідженню громадянської мережі "Опора" у Верховній раді знайшлося всього дев'ять парламентаріїв, які брали участь більш ніж в 90% голосувань парламенту восьмого скликання. Звідси як стверджують експерти і низька ефективність парламенту: За чотири роки вступили в силу лише 12% законопроектів, 41% - розглянуті, але не вступили в силу і 47% - не розглянуті.

Скічко вважає, що ключовим для нової хвилі українських політиків, є злам старої, корумпованої системи, і прихід до влади, тих, хто буде відстоювати інтереси реальних виборців, а не владних кланів.