Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

18 липня в Золотоноші відбудеться безкоштовний концерт Тіни Кароль. Про те, що в це місто завітає із концертом відома українська співачка Тіна Кароль, повідомляють у соцмережі «Фейсбук». Тіна Кароль виступить о 20.00 на площі Недільного ринку, шо по вул. Благовіщенська, 55. Концерт безкоштовний, вхід вільний.

18 липня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї (м. Черкаси, вул. Слави, 1) відкривається виставка різьбяра Миколи Старова "Український колорит у дереві". У  різьблених картинах черкаського різьбяра, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Миколи Старова дерево може співати. Виставка "Український колорит у дереві"- нова сторінка у творчості Миколи Старова. Будуть представлені різьблені картини на українську тематику: мальовничі пейзажі українського села, природи, сюжетні картини з козаками, кобзарями, літературними героями та звичайними українцями в ошатному національному вбранні. 


20 липня, у Черкасах відбудеться "Ярмарок ремесел". 
Про це інформує пресслужба УП " Дирекція парків". Ярмарок відбудеться з 10.00 до 20.00 у парку "Юність". На черкащан чекає 10 годин майстер-класів та презентацій авторських робіт: прикраси ручної роботи, ляльки, косметика, сумки, шкіра, печворк, в’язання і багато іншого. У програмі ярмарку: майстер-класи для дітей і дорослих, мехенді, аквагрим, татушкі з гліттеру, татушкі з аерографом. У дитячій зоні розваг для дітей:  батути, надувні гірки, солодка вата та солодощі, авторські роботи майстрів, дитячі іграшки, сувеніри ручної роботи. 

Із 17 до 24 липня  та 21 липня в Черкасах частково перекриватимуть вулиці Самійла Кішки та Героїв Майдану. Так, рух транспорту вулицею Героїв Майдану (між заїздами до будинку №8 та школою №32) буде заборонено 21 липня з 10.00 до 13.00. Обмеження зумовлені проведенням змагань зі спортивного орієнтування. Вулицю Самійла Кішки перекриватимуть з 17 до 24 липня між вулицями Чіковані та Чайковського (в районі школи №2, але без перекриття до Третьої міської лікарні). Дорогу перекриватимуть через ремонт тепломережі.

27 липня на території музею Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура», що у Легедзиному на Тальнівщині, відбудеться традиційна «Трипільська толока». Початок – об 11.00.
«Глина, полова, вода, музей, археологічні розкопки, друзі та гарні враження гарантовані! Хто був – пам’ятає, хто буде вперше – запам’ятає», – обіцяють організатори на сторінці заповідника у Facebook.
Толока проходитиме в рамках зйомок національного документально-пригодницького серіалу "Україна всесвітня" (продюсер та режисер Сергій Проскурня).

2-4 серпня у селі Мельники Чигиринського району відбудеться фестиваль «Крутий заміс».  У програмі мистецького дійства: виступи гуртів; толока; конкурс «Круто борщ»; плетіння з лози; гончарний круг; зірковий гість «Лісапетний батальон»; круто кераміко квест; змагання та розваги. З 25 липня по 2 серпня для дорослих в Мельниках діятиме школа гончарства Холодного Яру.