Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

7 вересня, у перші вихідні осені черкасців запрошують на Всеукраїнський черкаський фестиваль вареника “Черкаський смаколик”. За інформацією КП “Дирекція парків”, саме цього дня в Долині троянд відбудеться традиційний фестиваль вареників. На відвідувачів чекає: конкурс «Вареничний хутір»; битва шеф-кухарів; змагання на швидкісне поїдання вареників «Спритні щелепи»; різноманітні майстер-класи: з розпису пряників; «Не кисни – на варенику зависни»; варенична лотерея «Вареник лот»,  яскраві фотозони; ярмарок «Сувенір фестивалю»; фотозона «Вареник в обєктиві»; ляльки-велетні, ігри4 виступ троїстих музик та колективів міста. Початок свята - о 10.00.

9 вересня о 18:30 в кінотеатрі "Україна" відбудеться показ повнометражного художнього фільму “Заборонений”. Стрічка присвячена життю та боротьбі одного з найвидатніших синів України, поета та дисидента Василя Стуса.

Кінотеатр і організатори показу запрошують на зустріч з творцями фільму. Після показу у глядачів буде можливість поспілкуватися з авторами сценарію Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, режисером-постановником Романом Бровком, виконавцем головної ролі Дмитром Ярошенком та продюсером Артемом Денисовим.

15 вересня з 9.00 до 17.00 години перекриють в’їзд на Митницю. Так, рух буде перекрито на таких ділянках: вулицею Гагаріна від Старособорного узвозу до Пожежного узвозу; Замковим узвозом від вул. Гагаріна до вул. Байди Вишневецького. У цей час відбуватимуться гонки на саморобних тачках “Крутий спуск”.

Із 6 по 10 вересня АТОвець із Черкас Вадим Мазніченко, відомий країні за проектом «Нескорені», візьме участь у Талліннському марафоні. Наш земляк втратив на фронті від ворожого снаряду праву ногу і ліву руку. Незважаючи на втрату кінцівок, Вадим не втратив найголовнішого – бойового духу, і тепер планує не лише своє власне подальше життя, а й має безліч цікавих ідей, пише "Козацький край". Нині за запрошенням Голови Асоціації ветеранів Збройних сил Естонії Енна Адсона Вадим готується відвідати м.Таллінн (Естонська Республіка) для обміну досвідом у впровадженні сучасних методик реабілітації для учасників бойових дій, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок війни, та презентації діючих програм з фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій в Україні, які мають бути підтримані у майбутньому Естонською Республікою. Побратими воїна просять підтримати участь Вадима Мазніченка у його міжнародній поїздці, як представника Черкащини, для обміну досвідом та участі у забігу Талліннського марафону 2019 р: ПриватБанк. Номер картки 5168742234774721. Призначення платежу: поповнення картки Мазніченко Вадим.