Лебедцова і Карпенка звільнено із посад заступників голови Черкаської ОДА

10 грудня 2019 року перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов та заступник Віктор Карпенко відпрацювали на своїх посадах останній день. Розпорядження про їхнє звільнення голова Черкаської ОДА Роман Боднар підписав 9 грудня.

Про це пише "Вичерпно".

Борис Лебедцов та Віктор Карпенко були заступниками попереднього ОДА, Ігоря Шевченка. Борис Лебедцов був відомий як екс-виконувач обов’язків директора комунального готельного комплексу "Дніпро". Свого часу він фігурував у скандалі щодо можливої приватизації Дачі Андрєєва та подальшої забудови Соснівки. Також Лебедцов був депутатом Черкаської міської ради від «Фронту змін», а в 2013-му разом із складом всієї фракції перейшов до «Партії регіонів». Щодо Віктора Карпенка, то його Ігор Шевченко характеризував як “фахового юриста”, якого він давно знає.

Нагадаємо, у ході своєї першої пресконференції новий очільник області Роман Боднар відзначив, що дає місяць заступникам, які прийшли на ці посади за час головування Ігоря Шевченка, щоб вони себе проявили. Тим часом він розглядатиме й інші кандидатури на посади своїх замів.

Нині ж на посаду першого заступника голови ОДА претендує уродженець Чернівецької області В’ячеслав Швець. Ще один кандидат — Юрій Безщасний, який працював заступником начальника Управління спецрозслідування ГПУ.