Menu

Любов і стосунки

Розлучатися не треба терпіти!

Кількість неповноцінних сімей в Україні щороку зростає. За даними інституту демографії та соціальних досліджень, наша країна є лідером за кількістю розлучень, поступаючись лише Росії та Білорусі. Зі ста сімей сьогодні лише сорок проходять випробування на міцність.

 

Складний вибір

Сотні українських жінок, обираючи між власним щастям та інтересами дітей, жертвують своїм життям. На порозі такого складного вибору сьогодні переруває і черкащанка Галина Луценко. 

Підводні камені цивільного шлюбу

Почнімо із поширеної історії життя деяких пар. Вони зустрічаються кілька років, їхні батьки вже давно знайомі, тож можна впевнено переходити до наступного етапу... Весілля? Пари вирішують протягом певного часу пожити у цивільному шлюбі. Але чи переросте такий шлюб у законний?

Як обкрутити затятого холостяка?

Тер­мін "затятий хо­лос­тяк" під­хо­дить тіль­ки зліс­ним жін­ко­не­на­вис­ни­кам, реш­та чоловіків щи­ро хо­чуть ство­ри­ти сім'ю. Але їм увесь час щось за­ва­жає. Мо­же, влас­ні стра­хи і ком­плек­си? Роз­бе­ріть­ся, до яко­го ти­пу затятих хо­лос­тя­ків на­ле­жить ваш обра­нець і як пра­виль­ні­ше ви­бу­ду­ва­ти з ним сто­сун­ки.

 

Альфонс і досі призначає побачення черкаським дівчатам

Досі розгулює Черкасами непокараний черкаський альфонс, який втирався в довіру до дівчат, а тоді оббирав їх як липку, присягаючи у вічному коханні. Ображені дівчата такої наруги не пробачили і звернулися до міліції, а також почали бити на сполох усіма можливими способами. Що з цього вийшло, з'ясовувала «Вечірка».

Лариса Чернікова: «На весільний рушник стають більш дорослі пари»

Ларису Чернікову знає майже кожен черкасець, який вирішив стати на весільний рушник. 19 років вона очолює Черкаський міський РАЦС. За цей час устигла одружити більше 10 тисяч пар. «Вечірка» запитала у неї про те, чому наречені забувають сказати «так», із яких причин молодята, вийшовши зі стін палацу, роз'їжджаються в різні боки.

Щороку сотні черкащанок виходять заміж за кордон

Черкаська сваха Мирослава Коваль допомагає нашим жінкам знайти свого принца, щоправда, іноземного. У Канаді та Австралії наше місто відоме дівчатами та жінками. Саме через це Черкаси там називають містом наречених.

Як звабити чоловіка навчають у Черкасах

Черкащанка Тетяна Діденко проводить у Черкасах тренінги зі зваблення.  Обіцяє навчити, як закохати в себе будь-якого чоловіка. Із «Вечіркою» ділиться своїми секретами.

Підписатися на цей канал RSS