Людей обпекло в салоні черкаської маршрутки

У Черкасах люди попеклися під час поїздки в маршрутці. Інцидент трапився на маршруті №24. Під час руху стався розрив системи обігріву. Гарячий пар миттєво поширився салоном. Постраждало кілька пасажирів. В тому числі й дитина. Водієві довелося екстрено зупиняти транспорт.

- Я проїхав кілька зупинок, як раптом прорвало ту трубу, - розповідає черкасець Ігор Литвин. – Люди в паніці вибігали на вулицю. Розрив стався на рівні ніг пасажирів. Дехто ошпарився добряче. Якийсь хлопець запропонував викликати поліцію. Та люди просто забирали гроші за квиток і йшли собі. Дехто навіть вороже поставився, мовляв, навіщо колотити й роздувати скандал. 

Один із пасажирів зафільмував випадок на мобільний телефон. На відео видно, як молода жінка обливає ноги своєї доньки холодною водою з пляшки. Дівчинка сиділа у сукні неподалік від місця розриву труби. 

Автобус «ISUZU» належить черкаському перевізнику ТОВ «Авто – ТЮЛ». На телефонні дзвінки журналіста  на підприємстві не відповідають. 

Начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради Віталій Москаленко про подію знає. За його словами, таке з черкаськими маршрутками трапляється вперше. 

- До нас скарг з приводу цього жодних не надходило, - коментує Москаленко. -  Та я знаю про цей інцидент. Таке сталося вперше за час моєї роботи. Ми звернулися до перевізника. Так, дійсно прорвало шланг, який веде від «пічки». Можливо, десь утворився повітряний корок.  Наскільки я знаю, до лікарні ніхто не звертався. Були несуттєві опіки. Конфлікт з людьми вирішили. Перевізника попереджено, аби він більш уважно ставився до випуску автобусів на лінію. На жаль, це техніка і таке може трапитися. Звісно, треба якось ті шланги ховати. Але про це має дбати власник. Мені обіцяно, що всі автобуси передивляться, щоб запобігти повторенню подібного. 

Неприємні ситуації в  автобусах «Авто-ТЮЛу» ставалися й раніше. На початку квітня кондуктор 30-го маршруту з лайкою виштовхала активістку. Перед цим дівчина просила не грубіянити пасажирам. Пізніше керівник підприємства Ігор Ганджа вибачився за поведінку своєї підлеглої.