Menu

Тільки в Черкаській та Херсонській області не зменшили споживання газу Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Тільки в Черкаській та Херсонській області не зменшили споживання газу

Падіння споживання газу за 9 місяців 2014-го спостерігається в усіх областях, крім Херсонської та Черкаської. Найбільший спад – у Чернігівській області та в Донбасі, інформує «ЛІГАБізнесІнформ».

Зниження споживання газу – питання виживання української держави. Зараз Україна лідирує за показником енергоємності серед європейських країн. Споживання газу на одиницю ВВП в Україні в середньому в 2 рази перевищує європейський показник.

Третя газова війна з Росією, подорожчання природного газу для населення теоретично повинні стимулювати економію «блакитного палива». Впровадження енергозберігаючих технологій – один із головних пріоритетів уряду.

За 9 місяців Україна скоротила споживання газу на 14%. Утім, заслуга уряду чи населення в цьому невелика – Україна стала менше споживати газу не завдяки сучасним технологіям, а через обвал промвиробництва і зупинки багатьох підприємств в східних регіонах через бойові дій.

Видання «ЛІГАБізнесІнформ» проаналізувало, як економиться газ в різних регіонах і структуру його споживання за базовими категоріями.

вгору