Menu

Міськвиконком на чотири дні дозволив стихійну торгівлю

Міськвиконком на чотири дні дозволив стихійну  торгівлю

Минулого тижня виконавчий комітет Черкаської міськради дозволив проведення у центрі міста біля ЦДЮТ та "МакДональдсу" ярмарку до Міжнародного жіночого дня. І хоча комунальне підприємство «Черкаські ринки» планувало проводити цей ярмарок з 14 січня по 14 березня, виконком обмежив його тривалість чотирма днями.

- Два місяці торгувати квітами до восьмого березня? – здивувався член виконавчого комітету Павло Карась. – Наданий нам проект рішення створює якийсь святковий ярмарок на два місяці у самісінькому центрі міста. До того ж тут навіть не написано, що торгуватимуть квітами. Чи давно там торгували ліфчиками та трусами? Давайте більше не повторювати цього сорому.

Дійшовши висновку, що, незважаючи на заборону, щороку у центрі міста до 8 березня розгортається активна торгівля квітами, посадовці вирішили цьогоріч торгівлю легалізувати, обмеживши її 6, 7, 8 та 9 березням. Торгувати дозволили лише квітами.

Міськвиконком відхилив пропозицію КП «Черкаські ринки» про організацію універсального ярмарку по вулиці Гоголя від вул. Смілянської до вул. Леніна. Комунальне підприємство пропонувало проводити його там від 14 січня до 30 червня з боку Центру дитячої та юнацької творчості.   

вгору