Menu

Черкаській області перекрили газ до мінімуму

Черкаській області перекрили газ до мінімуму

Компанія "Нафтогаз України" обмежила постачання "блакитного палива" до технологічного мінімуму в 11 областях України, зокрема в Черкаській.

Газовики вирішили обмежити поставку газу у зв’язку з порушенням умов договорів і накопиченням значної заборгованості підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ, яка перевищила пікову межу в 25 мільярдів гривень.
До "чорного списку" боржників потрапили Вінницька, Житомирська, Запорізька, Львівська, Чернігівська, Черкаська, Херсонська, Сумська, Одеська, Волинська та Кіровоградська області.
Черкащани поки що не відчули на собі наслідків обмеження постачання газу. Проте цілком ризикують зустріти останні зимові морози у підбадьорливій прохолоді: якщо комунальники прикрутять вентиль "до технологічного мінімуму", то батареї в загальноосвітніх закладах та житлових будинках стануть прохолоднішими, але не нижче 18 градусів, відповідно до санітарних норм. А в квартирах температуру обіцяють зовсім не опускати.
– Постачання газу для населення не зміниться, обмеження лише стосуються великих підприємств, щоб уплинути на розрахунок по заборгованості, – повідомив начальник абонентської служби по роботі з населенням ПАТ "Черкасигаз" Микола Кирнос.
Цікаво, що до списку регіонівборжників потрапили ті, що відзначилися масовими протестами...

вгору