На добудову драмтеатру потрібно ще 118 млн грн.

Вже до кінця цього року Черкаський музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка може відкрити свої двері для відвідувачів. Принаймні, це планує голова Черкаської ОДА Роман Боднар. А для цього необхідно завершити другу чергу реконструкції театру: відремонтувати та обладнати сцену.

Зі слів губернатора, перша черга реконструкції Черкаського музично-драматичного театру виконана практично на 90%. Друга черга передбачає ремонт сцени та закупівлю і встановлення відповідного обладнання. За неї проєктант запросив 118 мільйонів гривень, а це практично вдвічі більше, ніж ішлося спочатку. Оскільки єдиним джерелом фінансування ремонту об'єкту є Фонд регіонального розвитку, тож в області не готові як збільшити видатки на ці потреби, так і неякісно завершувати роботи.

— Будемо боротися за кожну копійку. Ми не підпишемо документи, поки не будемо переконані, що ціна обраного обладнання відповідає якості, — розповів Роман Боднар.

На його переконання Черкаський драмтеатр реально відкрити вже до кінця цього року.

Нагадаємо, що пожежа в музично-драматичному театрі імені Т. Шевченка сталася 1 липня 2015 року. На ремонт уже витратили понад 100 млн. грн.