На Смілянщині собака вигодовує покинуте кошеня

У селі Сунки на Смілянщині собака вигодовує власним молоком кошеня. Одразу після пологів його покинула мати-кішка. Така незвичайна родина живе у місцевого мешканця Сергія Тимофієва. Чоловік займається зеленим туризмом. Є власником «зеленої садиби».

Нещодавно наша собачка Ельза народила цуценят. А через тиждень кішка привела свою дитину, - розповідає Тимофієв. – І одразу остання десь пропала. Те кошеня виявилося дуже агресивним. Нікого до себе не підпускало. Наш пес, «чоловік» Ельзи, почав гавкати на возик із ним, коли чув пронизуюче нявчання. Воно ж їсти хоче. Ми намагалися годувати кошеня соскою, але невдало. Тому треба було щось вирішувати.

Аби тварина не загинула, Сергій ризикнув підкласти малечу до собаки.

Наша Ельза лягла на бік, підпустивши до свого молока кошеня, - каже чоловік. – Спочатку йому було тяжко, та згодом призвичаїлося їсти. Пес лежить поряд і спостерігає, охороняючи обох. Навіть намагається підштовхнути його, коли це потрібно та вилизує шерсть. Так відбувається вже кілька днів. Зараз наша Ельза самостійно лягає й годує свою нову дитину. Її власні досить дорослі. Їм по 2 місяці й обходяться вже без материнського молока. Одне з них якось підійшло до неї погратися, але та гаркнула й відігнала. Саме в цей час годувала кошеня. Мені це все незвично. Зазвичай собаки й коти воюють між собою, а тут таке.

Фахівці таку поведінку собаки називають звичайним материнським інстинктом. Домашні тварини не будуть ворогувати, коли мають вдосталь їжі.