Норвежці відремонтували вулицю в Кам’янці

У Кам’янці закінчують монтувати сонячну електростанцію потужністю 25 мВт на колишньому кагатному полі цукрозаводу. Роботи виконує норвезька компанія Scatec Solar, яка має досвід будівництва сонячних панелей в багатьох країнах світу.

Під час укладання кабелю в канаву компанія вимушена була розрити частину старого асфальту на вулиці Сонячна.

– Норвежці зразу пообіцяли, що трохи згодом відновлять зруйновані ділянки. А тим часом керівництво Кам’янської міської ради запропонувало їм у якості кроку доброї волі відремонтувати усю вулицю Сонячну, – розповідає місцевий житель Олександр. Прізвище не хоче називати. – Й компанія погодилася. Зараз закінчуються асфальтні роботи. До кінця жовтня всю вулицю буде заасфальтовано.Якщо так справи підуть далі, то треба буде просити короля Норвегії Гаральда П’ятого, щоби той увів війська. Тоді в Україні настане порядок. Але військ в Норвегії мало. Тому треба кричати новий лозунг:

– Гаральд, уведи почесну варту!

Міський голова Кам’янки Володимир Тірон каже, що європейські компанії не мають погіршувати інфраструктуру в місті.

– Саме з цього ми виходили, коли запропонували компанії відновити покриття. Та й вони самі були не проти. У підсумку вклали 400 метрів асфальту на суму трохи більшу ніж 700 тисяч гривень. Перед цим у нас рили траншеї газовики. Згодом вони заасфальтували власним коштом усі вулиці, де пошкодили асфальт.