Новий поїзд Львів – Маріуполь рухатиметься через Черкаську область

Укрзалізниця із 13 грудня запускає новий пасажирський поїзд Маріуполь – Львів, яким можна буде доїхати із західних районів Черкащини до станції імені Шевченка в місті Сміла.

Потяг Львів – Маріуполь курсуватиме по непарних числах через Христинівку, станцію Поташ, Тальне, Катеринопіль, Звенигородку, Багачеве, Шполу й до станції імені Тараса Шевченка. У зворотному напрямку рухатиметься парними числами.

З проханням запустити подібний поїзд до керівництва Укрзалізниці звертався блогер Олег Васильєв.

– Звертався із пропозицією до «Пасажирської компанії» «УЗ» про призначення групи вагонів Умань-Маріуполь. На жаль, ідея поки, не знайшла підтримки. На презентації нового розкладу «УЗ», коли анонсували запуск поїзда Львів-Маріуполь через Христинівку, було згадано Умань, як туристичний магніт. Але пасажирам, які виявлять бажання поїхати туди поїздом, доведеться пересідати у Христинівці на приміські автобуси, що їдуть до Умані», – написав Васильєв у своїй Facebook-сторінці.

Досі через усю Черкащину курсували приміські дизель-поїзди Черкаси – Умань та Черкаси –Христинівка та пасажирський поїзд Черкаси – Львів.