Осінній призов: на строкову службу призвуть 507 черкащан

Відповідно до Указу Президента України №13 від 16 січня 2020 року, осінній призов громадян на строкову військову службу відбуватиметься за планом з 1 жовтня по 31 грудня. За загальним планом осіннього призову цього року на службу в Україні призвуть на півтори тисячі осіб менше, ніж минулого року. Таке зменшення пояснюють збільшенням числа контрактників.

- Планове завдання осіннього призову на Черкаську область - 507 призовників. Це майже на 100 осіб менше, ніж під час весняно-літнього призову, - поінформував начальник прес-служби Черкаського обласного військового комісаріату Володимир Левченко.

Планове завдання на Черкаську область - це 507 призовників, з яких 290 осіб - до Збройних Сил України, 172 - до Національної Гвардії України, 30 - до Державної прикордонної служби України та 15 - до Державної Спеціальної Служби Транспорту.

У 2019 році за планом із Черкаської області в осінній призов залучили 542 призовники. Чисельно кількість планового завдання зменшилась.

У зв’язку із пандемією COVID-19 як під час весняно-літнього, так і під час осіннього призову обов’язковим для призовників, які відправлятимуться до військових частин, є результат ПЛР-тесту.

- Направлення на здачу цього аналізу надаватиметься юнакові під час проходження медичної комісії. Нагадуємо, що будь-яке відвідування громадянами військових комісаріатів відбувається лише в засобах індивідуального захисту, - нагадав Володимир Левченко.

Розподіл завдання на районні військові комісаріати відбувається відповідно до кількості призовників, які перебувають на військовому обліку.

За словами Володимира Левченка, військовими комісаріатами щоденно відбувається прийом громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом.

- Щомісяця відбирається та направляється до військових частин близько ста громадян із Черкаської області, які укладають контракт зі Збройними Силами України, - додав Володимир Левченко.