Пенсіонерку ледь не вбили через плату за паї

75-річну Ганну Шимко із села Домантове Золотоніського району побили до півсмерті. Напад здійснили двоє місцевих жителів.

Ганну Шимко ледь не вбили рецидивісти. Нападники сподівалися забрати плату за 4 паї.

Ганну Шимко ледь не вбили рецидивісти. Нападники сподівалися забрати плату за 4 паї.

– Один із них щойно прийшов із тюрми, а другий був умовно засуджений, – розповідає сільський голова Домантового Віктор Білялов. – Я знав, що на волі вони не затримаються, – каже Віктор Олексійович. Потерпіла – 75-річна Ганна Шимко жила самотньо. Чоловік у неї помер. Дітей не було. До баби Ганни вхожа була баба одного з нападників. Вона знала, де лежать гроші й була навідницею. Грабіжники сподівалися, що бабуся вже отримала гроші за 4 паї, власницею яких вона є. Однак прорахувалися. Жінку били нещадно й вимагали показати схованку із грошима. Покинули, коли зрозуміли, що грошей у неї справді немає.

Віктор Олексійович каже, що до жінки, яка голосила, збіглися сусіди.

– Викликали поліцію і «швидку». Ганну Шимко відправили до Золотоніської районної лікарні. Поліція відразу провела обшуки в будинках грабіжників. Я не знаю, якою була роль службового собаки, бо поліція пише, що саме він вивів на слід нападників. Але вони були без масок і баба відразу впізнала їх. В їхніх хатах знайшли закривавлений одяг. Зараз обидва чекають суду в золотоніській камері попереднього ув’язнення. З обома чоловіками я мав клопіт. Вони або попадалися на крадіжці, або на хуліганських діях.

Зловмисники у вчиненому зізналися. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Загрози життю потерпілої Ганни Шимко немає. За словами сільського голови її в лікарні провідують родичі.