Menu

ОПОРА звинувачує кандидата Артура Савіна у порушенні законодавства

ОПОРА звинувачує кандидата Артура Савіна у порушенні законодавства Фото Ігоря Єфімова

Громадська мережа ОПОРА, яка веде спостереження за ходом передвиборчої агітації та проведенням як президентських, так і місцевих виборів, звинувачує кандидата у депутати Черкаської міської ради Артура Савіна у порушенні законодавства. Представники ОПОРИ у Черкаській області зафіксували групу чоловіків, які від імені Савіна проводили ремонтні роботи у дворі будинку за адресою вул. Чорновола 116.

 —      Працівники в жилетах  з написом: «Депутат Савін Артур. Працюємо для Вас!» білили стіни й стелю під’їздів, ставили парканчики навколо клумб. Чоловіки розповіли, що ремонтують усе від кандидата в депутати Артура Савіна, — йдеться у офіційній заяві громадської мережі Опора, розміщеній на їхньому сайті. — Згідно з Законом України «Про вибори депутатів…» ст. 53, п.2 ч.4: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям … матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Артур Савін є депутатом міської ради по 15 мажоритарному округу нашого міста, що розташований у межах вулиць Чайковського, Ватутіна, Різдвяна та Пастерівська. Минулих виборів він потрапив до міськради під прапорами КПУ. Цього року також балотується до міськради по своєму округу, однак запевняє, що люди у спецівках з його прізвищем працюють не на його агітацію. Вони просто вийшли у двори, одягнувши робочий одяг, що залишився у них з осені.

—      Минулого року ми разом із старшими будинків на моєму округу проводили роботи із благоустрою. Мабуть, їх працівники і цієї весни вийшли прибирати та облагороджувати двори після зими у спецівках, які залишилися у них з осені, — коментує звинувачення депутат та кандидат Артур Савін.

Може й дійсно, працівники вийшли, одягнувши те, що мали, адже на спецівках написано депутат Савін, а не кандидат. Сьогодні можна побачити чимало черкащан, які ходять з агітаційними пакетами з минулих та позаминулих виборів, жінок на городах у хусточках Партії Регіонів чи футболках «Батьківщини». Однак приємно, що й ОПОРА не втрачає пильності.

 

 

вгору