Menu

Через деяких депутатів міськради місцеві вибори у Черкасах досі не фінансуються

Через деяких депутатів міськради місцеві вибори у Черкасах досі не фінансуються

Міська виборча комісія досі не має грошей для фінансування організації виборчого процесу в Черкасах. На заваді стали члени однієї з депутатських комісій Черкаської міської ради, які ніяк не зберуться для прийняття необхідних рішень.

Постійна депутатська комісія з питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики має розглянути проект рішення про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік. У цьому проекті йдеться про отримання від держави субвенції у розмірі понад 1 млн. 200 тисяч гривень, які будуть витрачені на організацію та проведення виборів депутатів Черкаської міської ради та міського голови. Комісія збиралася вже двічі, однак жодного разу на ній не було кворуму. Тим часом члени міської виборчої комісії нарікають, що навіть канцтовари вимушені закуповувати за власні гроші.

У п’ятницю 25 квітня, на засіданні комісії було лише 9 депутатів: Сергій Отрешко  (голова комісії), Олег Стадник  (заступник голови), Сергій Кудактін  (секретар), Денис Ананьєв, Валентин Орел, Борис Лєбєдцов, Сергій Ткаченко, Андрій  Більда та Максим Булатецький. Цього дня не прийшли Олег Ліходькін, Ольга Швець, Марина Волошенко, Роман Діскант, Володимир Томенко, Анатолій Бурківський та Олександр Радуцький.

28 квітня з другої спроби на засідання комісії зійшлися Андрій Більда, Максим Булатецький, Сергій Отрешко, Ольга Швець, Олег Ліходькін, Марина Волошенко, Олег Стадник, Володимир Томенко. Не прийшли —Борис Лебедцов, Валентин Орел, Олександр Радуцький, Сергій Ткаченко, Денис Ананьєв, Роман Діскант, Сергій Кудактін та Анатолій Бурківський.

Чому депутати не ходять на засідання комісії, особливо, коли це так важливо для міста — не зрозуміло. Тим більше значна частина з них знову планує позмагатися за мандати у Черкаській міській раді. Голова депутатської комісії з питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики Сергій Отрешко зазначає, що оскільки очолювана ним комісія є найчисельнішою у Черкаській міській раді, то відсутність кворуму тут трапляється нерідко.

—   В усіх обласних центрах України ще не відбулося уточнення міського бюджету в частині субвенції на вибори. Мова йде про міста, де заплановані позачергові вибори — Миколаїв, Херсон, Суми... Окрім того, бюджетна комісія погоджує проект рішення виконкому, рішення все одно приймає міська рада. Коли в Чернігові спробували затвердити зміни до бюджету розпорядженням міського голови — прокуратура рішення опротестувала. Отже, необхідно скликати в короткий термін сесію міської ради і все вирішити її рішенням, — прокоментував у соціальній мережі Facebook ще один член комісії Олег Стадник.

вгору