Menu

Нардеп Ольга Бєлькова зустрілася з черкаськими підприємцями і банкірами

  • Автор  vechirka.net
Нардеп Ольга Бєлькова зустрілася з черкаськими підприємцями і банкірами

22 травня до Черкас завітала народний депутат від «УДАРу» Ольга Бєлькова. У Черкасах вона відвідала школу №25, у якій вона навчалася, провела зустрічі зі студентами у трьох вищих навчальних закладах міста, а також зустрілася з місцевими підприємцями та банкірами.

Під час розмови зі студентами Європейського університету і Черкаського державного технологічного університету Ольга Бєлькова розповіла про те, як молодь може організувати в Україні підприємництво, побудувати власну кар’єру та досягти успіхів у політиці. Студенти також цікавилися можливістю розвитку конструктивних відносин із Росією. А студенти Черкаського інституту банківської справи під час зустрічі цікавилися також можливістю прийняття заходів для підвищення довіри до банківської системи.

Того ж дня Ольга Валентинівна взяла участь у круглому столі за участю представників банківської сфери в Черкаській області. Разом з банкірами вона як член профільного Комітету з питань фінансів і банківської діяльності обговорила проблеми, з якими зіштовхуються банки в умовах сьогодення і коливань валютного курсу, а також кроки НБУ, які, на думку черкаських банкірів, зможуть стабілізувати ситуацію.

Зокрема банкірів хвилювало питання компенсації курсової різниці, убезпечення від можливого відтоку банківських вкладів та стабілізації банківської системи в цілому.

Також Ольга Бєлькова зустрілася з місцевими підприємцями, щоб обговорити проблеми ведення бізнесу та побажання щодо їх вирішення. Підприємці зокрема поскаржилися депутатові на вкрай складне питання з реєстрації договорів оренди земельних ділянок, що суттєво ускладнює роботу аграрних компаній.

Оскільки депутат фокусує свою діяльність на електронній комерції та інноваціях, вона ознайомила черкаських підприємців із перспективами впровадження ІТ-рішень та інновацій у різних сферах діяльності.

вгору