Menu

У “Батьківщині” заявляють про фальсифікації на виборах у Черкасах Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
У “Батьківщині” заявляють про фальсифікації на виборах у Черкасах

На виборах до Черкаської міської ради та під час обрання міського голови організовано брудні технології, які спотворили волевиявлення громадян, – переконані у  Черкаському обласному штабі ВО “Батьківщина”. Про це йдеться у заяві штабу “Батьківщини”, повідомляє "Про все".

- Ми маємо оригінали протоколів з усіх дільниць, які дозволяють нам зробити висновок, що на черкаських дільницях застосовували “вкидання” бюлетенів за “потрібних” кандидатів,  зокрема, за команду “Вільних демократів”  Сергія Одарича, – заявляють у штабі політичної сили. - На 40% дільниць не сходиться кількість виданих бюлетенів і тих, які виявлено у скриньках.

На 46 черкаських дільницях були відсутні сейфи, натомість бюлетені зберігалися у холодильниках, у коробках, що є грубим порушенням закону про вибори і що дало можливості для численних фальсифікацій, запевняють “батьківщинівці”.

- Так, у багатьох протоколах виявлено більшу кількість бюлетенів, ніж видано виборцям, а у списках виборців – відсутні підписи про отримання бюлетенів, що свідчить про “вкидання” бюлетенів,  – переконані у Черкаському обласному виборчому штабі ВО “Батьківщина”.

- Махінаціями на дільницях зацікавилася вже й СБУ. Так,  в окрузі №24 виявлено дві сотні бюлетенів, заповнених за кандидата  у депутати із команди Сергія Одарича Олега Роскопіна. Зафіксовано фальшиві бюлетені і на дільниці у 19 школі. Схема очевидна: з дільниці взято порожні протоколи, заповнено за “потрібного” кандидата у мери та у депутати – а далі відбувається “вкидання” по 2-3 бюлетені виборцями, з якими організовано попередню змову. За такою схемою, ми підозрюємо, сфальшовано по 150-200 бюлетенів на кожній дільниці. Десятки людей на дільницях виявили, що замість них уже поставлено підпис, – повідомляють у Черкаській “Батьківщині”.

Юристи “Батьківщини” вже готують позови з вимогою проведення перерахунку голосів.

вгору