Menu

Результати волевиявлення черкащан в царині місцевих виборів б'ють усі рекорди - Володимир Мамалига

  • Автор  vechirka.net
Результати волевиявлення черкащан в царині місцевих виборів б'ють усі рекорди - Володимир Мамалига Фото Ігоря Єфімова

 У Києві Петра Порошенка вже вітають з перемогою світові лідери, а Кличко вже дає розпорядження та накази. В Одесі Гурвіц визнав перемогу Труханова. Вибори відбулися і країна налаштовується на робочий лад. Скрізь, але не у Черкасах. Про це пише кандидат у депутати Черкаської міськради, депутат минулого скликання Володимир Мамалига:

На ранок 29 травня Черкаська міська виборча комісія вже ухвалила рішення щодо перерахунку голосів у понад 30!!! (тридцяти!) виборчих дільницях. Близько деяти дільниць будуть перераховувати з причини того, що виборча документація знаходилася у подраних мішках для сміття і через дірки зловмисники та шахраї, яких у Черкасах вистачає, могли б запхати до мішків щось зайве. Наприклад, додати фальшивих бюлетенів. Ще понад два десятки дільниць будуть перераховувати відповідно до заяв суб'єктів виборчого процесу, які у "каруселях", "хороводах", наперстках та фальшивих бюлетнях справедливо побачили порушення виборчих прав громадян. І це все лише по Соснівському району міста Черкаси!!!
А Придніпровська районна виборча комісія у місті Черкасах досі не привезла виборчу документацію до Черкаської міської виборчої комісії, очевидно не знаючи, як пояснити "зайві" бюлетні за Партію вільних демократів Бродського та кандидата Одарича, вщент розідрані мішки, вищу на 20% явку ніж на президентські вибори та багато інших чудес, навіть не передбачених у кримінальному кодексі. Тож черкащани щиро заінтриговані майбутніми знахідками та новинами.
Тож результати волевиявлення черкащан 25 травня в царині місцевих виборів вже починають бити усі рекорди: три внесені до реєстру кримінальні провадження, посірілі личка нібито «переможців» з вільно демократичного табору та союзних їм бригад, істеричні члени комісій на тлі ще не до кінця досліджених каруселей та виборчих фінансових махінацій з використанням персональних даних громадян, які вже починають знаходити своє підтвердження. Тож, засідання продовжується. І можливо підсудному Одаричу незабаром стане краще заховатися за більш легким вироком по кримінальній справі про зловживанню службовим становищем, слухання якої йде до завершення у Києві, ніж бути звинуваченим в організації та фінансуванні організованої групи для реалізації найбільшої у післяреволюційний час в Україні виборчої афери з перспективою не «мерського» крісла, а тюремних нар на тривалий час.

вгору