Menu

У Черкасах триває боротьба за два округи

У Черкасах триває боротьба за два округи

Хоча міська виборча комісія вже підбила підсумки виборів міського голови та депутатів Черкаської міської ради по багатомандатному виборчому округу (за партійними списками) та по мажоритарним округам, у Черкасах триває боротьба за два депутатські мандати.

—    Черкаська міська організація партії «УДАР Віталія Кличка» продовжує боротьбу за перемогу нашого кандидата в депутати по 21 виборчому округу Сергія Шабатури до Черкаської міської ради, — пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова обласного осередку цієї партії Віталій Іляшенко. — Придніпровська районна територіальна виборча комісія завершила перерахунок бюлетенів на одній із дільниць цього округу. Кандидат від УДАРУ по округу номер 21 Сергій Шабатура у підсумку перемагає з різницею у 7 голосів у свого конкурента Семена Радченка. Наш опонент подав позов у Черкаський окружний адміністративний суд з вимогою скасувати перерахунок голосів. Оскільки перерахунок вже  здійснений, ми подаватимемо уточнений протокол в суд та будемо  вимагати відмови у позові.

Так само без оголошеного переможця залишається округ №15. Тут самовисуванець, директор департаменту архітектури, містобудування та  інспектування Черкаського міськвиконкому Артур Савін на 21 голос переміг представника Партії вільних демократів Василя Соломаху. Це встановив попередній склад міськвиборчкому, такі ж результати підтвердив і повторний перерахунок голосів на цьому округу. Однак у Партії вільних демократів мають намір звертатися до суду. Цього разу демократів обурило те, що у виборчому бюлетені представник від політичної партії «Удар» був підписаний як кандидат від Демальянсу. При чому самих ударівців і їх кандидата, що не вибився у лідери передвиборчих перегонів, цей факт не обурив. Імовірно у таких спосіб вільні демократи сподіваються узагалі відмінити результати виборів по цьому округу. Як розвиватимуться події залежатиме від рішення суду.

      

вгору