Menu

Сесія Черкаської міськради відмовилась обирати секретаря і виконком Рекомендуємо

Сесія Черкаської міськради відмовилась обирати секретаря і виконком Фото Ігоря Єфімова

Сьогодні розпочала роботу друга сесія Черкаської міської ради.

Розпочалася вона з приємного. Депутат Василь Маринкевич привітав міського голову Черкас Сергія Одарича із днем народження, який той відзначав учора. Побажав меру ставитися до народу по-доброму. Також вітання отримали Андрій Кондратенко, у якого день народження сьогодні, та Наталія Коваленко, яка святкувала іменини раніше.

Голова територіальної виборчої комісії Костянтин Іванов зачитав рішення про реєстрацію депутатів та вручив їм тимчасові посвідчення. Відтепер повноваження депутатів Черкаської міської ради набули 58 депутатів. 48 із них були присутні на сесії, що дозволило оголосити її правочинною.

Попри те, що спочатку до порядку денного було включено питання про обрання секретаря Черкаської міськради та утворення виконавчого комітету, ці питання було знято. За словами міського голови Сергія Одарича, досі тривають переговори з цього питання.

Зараз триває обговорення щодо того, які комісії працюватимуть у цьому скликанні міської ради. Різні депутатські групи та фракції внесли свої пропозиції. Найбільше питань викликає комісія, якої раніше не було – комісія контролю та аудиту. Її створення запропонував Сергій Одарич. Він сказав, що ця комісія створена для опозиції. Водночас Олександр Радуцький не може зрозуміти, де у нинішній міській раді опозиція. Натомість Сергій Одарич сказав, що це правильна практика, коли опозиція має важелі ефективного контролю виконавчої влади. Микола Булатецький заявив, що взагалі не бачить сенсу у формуванні більшості і запропонував сформувати групу депутатів, які входитимуть у опозицію.  

вгору