Menu

Сергій Одарич "кинув" депутатів Рекомендуємо

Сергій Одарич "кинув" депутатів

Скликавши на прохання депутатів сесію Черкаської міської ради 5 серпня, на якій мають обирати секретаря, мер на неї не з’явився.

Прочекавши 20 хвилин, депутати почали обурюватися відсутністю міського голови, адже нікому вести сесію.

- 16.20, мене запросили на сесію, я залишив усі справи і приїхав. Де міський голова? – зауважив депутат від «Батьківщини» Роман Діскант.

Начальник відділу рад Вікторія Курч заявила, що міський голова перебуває на зустрічі із представниками Світового банку, його телефон відключений, а отже додзвонитися до нього вона не може.

Наразі в залі сидить близько 30 депутатів міської ради, вони вирішують, яким чином можна провести сесію без міського голови. Не з’явилися на сесію міської ради також депутати від «УДАРу», немає лічильної комісії, представників Партії вільних демократів та «Солідарності».

Вже більше місяця Черкаська міська рада не має секретаря. Але депутати запевняють, що немає жодних юридичних підстав для того, щоб міський голова розпустив раду.

- Це фантазії Сергія Одарича стосовно того, що він може розпустити міську раду. Думаю, він може написати звернення у Верховну раду. Але щойно стане про це відомо, ми знайдемо 41 голос, аби оголосити йому імпічмент, - заявив Олександр Радуцький.

О 16.30 депутати розійшлися.

вгору