Menu

Олійника посадять після виборів, – нардеп

  • Автор  vechirka.net
Олійника посадять після виборів, – нардеп

Одним із пріоритетних завдань за результатами дострокових парламентських виборів народний депутат, радник Президента України Микола Томенко вважає притягнення до кримінальної відповідальності низки нинішніх народних депутатів, причетних до так званих “поліцейських законів” та фінансування сепаратистів і терористів. Про це повідомляє прес-служба політика.

За інформацією Томенка, Генеральна прокуратура підготувала подання про зняття депутатської недоторканості з народних депутатів Володимира Олійника та Ігоря Калетника, які були причетні до реалізації голосування шляхом підняття рук за “поліцейські” законопроекти.

У свою чергу, він зауважив, що у нинішньому складі парламенту навряд чи знайдуться необхідні 226 голосів, оскільки немає системної антисепаратистської більшості, що не дає можливості зняти депутатську недоторканність з багатьох народних депутатів для того, щоб Генпрокуратура могла відкривати кримінальні справи.

“Переконаний в тому, що після дострокових виборів, які відбудуться 26 жовтня 2014 року, у Верховній Раді ми вже не побачимо кілька десятків депутатів з нинішньої фракції Партії регіонів та Комуністичної партії України, бо вони не будуть обрані українським народом. У такому випадку Генпрокуратура отримає можливість відкрити відповідні кримінальні справи без отримання згоди від Верховної Ради, що є надзвичайно важливим і, власне, чого очікують українці”, – наголосив Томенко.

вгору