Menu

Головний ударівець Черкащини опинився у виборчому списку поза першою 100

  • Автор  vechirka.net
Головний ударівець Черкащини опинився у виборчому списку поза першою 100

Голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР», народний депутат України Віталій Іляшенко опинився далеко не на комфортному місці у виборчому списку «Блоку Петра Порошенка», пише "Кропива".

Віталій Іляшенко посів лише 117 місце у спільному списку «УДАРу» та «Солідарності». З огляду на рейтинги, які оприлюднювалися, партія Президента може розраховувати на 80-85 мандатів за партійною складовою виборів.

Однак наявність як у списку, так і по мажоритарних округах доволі сумнівних осіб та екс-регіоналів обов'язково вдарять по рейтингу, прогнозує видання. Що тут говорити, коли лише по Черкащині більшість мажоритарників відверто скандальні.

Звичайно, що значна частина депутатів підуть на посади у виконавчі органи влади після виборів, але очевидно, що в кращому випадку Віталію Іляшенку знову тривалий час доведеться чекати, поки посунеться список. 

Нагадуємо, Віталій Іляшенко став народним депутатом лише кілька місяців тому, коли Віталій Кличко був обраний міським головою Києва. Тоді він набув статусу народного обранця з 38 місця у списку партії «УДАР».

вгору