Menu

Анатолій Бондаренко: «Я не бачу різниці між колишньою і сьогоднішньою владою»

  • Автор  vechirka.net
Анатолій Бондаренко: «Я не бачу різниці між колишньою і сьогоднішньою владою»

Фракція «Батьківщини» в облраді переходить до конструктивної критики виконавчої влади. Про це на прес-конференції заявив голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

— Ми знаємо, як проходили вибори міського голови і, на жаль, наші звернення до правоохоронних органів залишилися лише зверненнями. Ми навіть відповідей на них не отримали. Немає жодної кримінальної справи. Ми ж живемо по-новому, то чому жоден фальсифікатор виборів, у тому числі і Козько – не покарані? І як би мене не переконували, я не вірю, що без нової влади Козько потрапила б у заступники голови окружної комісії. Значить вона комусь там потрібна, — проаналізував Анатолій Бондаренко.

Головний батьківщинівець області зазначив, що їх депутати в обласній раді переходять до конструктивної критики діючої влади. На його думку, окрім прізвищ в обласній владі більше нічого не змінилося. Зокрема, Анатолій Бондаренко розкритикував дії чинної влади, яка відремонтувала коштом черкаських підприємців школу у «Слов’янску».

- Школа – це хороша справа, але краще б вони займалися тим, що у них під носом. Так ми скоро і сепаратистам почнемо об’єкти ремонтувати. Влада Тулуба гроші з підприємців збивала. А ці чим кращі? Правда при Тулубу обласну лікарню на ті гроші будували, — резюмував Анатолій Бондаренко.

вгору