Menu

Наступного тижня депутати і мер знову ділитимуть владу у місті

Наступного тижня депутати і мер знову ділитимуть владу у місті

—  Одарич досі не може сформувати новий виконком та не може прийняти нового секретаря міськради. Він самоусунувся від проблем нашого міста, — розповідає у відеозверненні, розміщеному на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» депутат міськради та директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький. Тож депутати чекають, що мер має скликати сесію, на якій озвучить прізвище нового кандидата на посаду секретаря Черкаської міськради та склад виконавчого комітету. 

Заради справедливості, слід зазначити, що озвучувати мерові доведеться прізвища, узгоджені із представниками ситуативної більшості у міськраді. Інакше — депутатський корпус знову провалить голосування і Черкаси вкотре залишаться без секретаря та нового виконкому. На посаду секретаря знову претендує Олександр Радуцький, під його прізвищем уже підписалося 35 депутатів. Серед кандидатів у члени виконкому є люди самого Одарича та так звані представники громадських організацій та громади міста, що в більшості випадків представляють інтереси впливових людей міста — бізнесу, представників обласної влади.

Чи матиме місто нову виконавчу владу, стане відомо вже наступного вівторка. Адже на 30 вересня міський голова призначив проведення чергового дев’ятого пленарного засідання другої сесії Черкаської міської ради  з розгляду галузевих та земельних питань. Пленарне засідання розпочнеться о 10.00 в залі засідань будівлі колишньої Придніпровської районної ради (бульв. Шевченка, 307).

 

вгору