Menu

Булатецького і Нетовкіну відмовляються реєструвати кандидатами у нардепи

  • Автор  vechirka.net
Булатецького і Нетовкіну відмовляються реєструвати кандидатами у нардепи

Сорока претендентам Центральною виборчою комісією України відмовлено у реєстрації  кандидатами у народні депутати. Серед них і двом претендентам на лідерство у двох виборчих округах Черкащини – Миколі Булатецькому та Наталії Нетовкіній. Про це йдеться у повідомлені відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату ЦВК, пише "Прочерк".

Зокрема, відмовлено в реєстрації кандидатами у народні депутати України Булатецькому  М.І. – в окрузі  № 194 і Нетовкіній Н.В. – в ОВО № 195.

«Всупереч вимогам пункту 1 частини другої статті 55 Закону в заявах … Булатецького М.І., Нетовкіної Н.В.,  … про самовисування відсутнє зобов’язання у разі обрання їх депутатами припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України», - йдеться у тексті відповідної постанови ЦВК. На цій підставі Комісія відмовляється вважати подані документи Миколи  Булатецького і Наталії Нетовкіної «заявами про самовисування кандидатів у народні депутати України».

вгору