Menu

Тарас Стецьків: «Громадянська позиція» не фінансується олігархами»

  • Автор  vechirka.net
Тарас Стецьків: «Громадянська позиція» не фінансується олігархами»

«Громадянська позиція» - єдина з прохідних партій, яка взагалі на сьогодні не має телевізійної реклами, бо не бере грошей в олігархів, - заявив кандидат у народні депутати України Тарас Стецьків під час свого перебування у Черкасах.

Згідно з більшістю соціологічних опитувань, партія «Громадянська позиція»  на чолі з Анатолієм Гриценком проходить до парламенту, тож матиме можливість взяти участь у формуванні української проєвропейської, демократичної більшості, зможе вносити і голосувати за ті закони, які напрацьовані політичною командою. У зв’язку з цим активізувалися різні спроби чорного піару.

- Опоненти не змогли вигадати більш серйозного закиду в наш бік, як той, що партію фінансують олігархи, - зауважив Тарас Стецьків, депутат п’яти скликань, польовий командир Майдану-2004, №7 у списку партії «Громадянська позиція». - Спочатку цю тему з Льовочкіним розгортав телеканал 1+1, а потім почали розказувати про Фірташа, Коломойського, Ахметова і т. ін. Це все неправда. Аргумент на поверхні. Якби  «Громадянську позицію» фінансували олігархи, телевізійна реклама партії точно мала би бути на «Інтері», «ІСТV», телеканалі «Україна». Ми ж на сьогодні єдина з прохідних партій, яка взагалі не має телевізійної реклами.

Згідно оприлюднених розцінок, одна хвилина телевізійної реклами на телеканалі «Інтер» коштує двісті тисяч гривень. Основні партії дають десять подач в день по тридцять секунд кожна.

- Усі партії, які зараз змагаються за проходження до українського парламенту, витрачають в день на рекламу тільки на одному телеканалі приблизно мільйон гривень і більше. У нас такої можливості немає, - говорить Тарас Степанович. - «Громадянська позиція» не брала грошей в олігархів, і саме завдяки цьому партія матиме в парламенті незалежну позицію, представляючи виключно інтереси виборців.

Тарас Стецьків наголосив, що ці позачергові вибори 26 жовтня  мають величезне значення для нашої країни, яка знаходиться у стані війни і конче потребує реформ. Від того, чи утвориться в наступному парламенті критична маса розумних, патріотично налаштованих і професійних депутатів, буде залежати, як країна розвиватиметься далі.

вгору