Menu

Над Черкасами замайорів прапор Євросоюзу Рекомендуємо

Над Черкасами замайорів прапор Євросоюзу

На Театральній площі Черкас у день відкриття саміту Східного партнерства у Вільнюсі поруч з державним підняли прапор Європейського Союзу.

 

Депутат обласної ради Любов Майборода розповіла, що прапор вона пошила разом з родичами й друзями. На заході були присутні і депутати від міської ради Олександр Радуцький, Микола Булатецький, Олег Ліходькін, Володимир Мамалига, Микола Добровольський.

Не зважаючи на те, що жодних угод Україною у Вільнюсі так і не було підписано, європейське синє знамено із золотими зірками продовжує майоріти над містом й до сьогодні.

Натомість, у місті жваво обговорювалася інша подія – у той же день проведення саміту кудись щез синьо-жовтий державний прапор, встановлений два роки тому альпіністами на найвищій точці міста – трубі колишньої тютюнової фабрики. У мерії пояснили: прапор зірвало  поривом сильного вітру. Проте думки черкащан з цього приводу розділилися: одні кажуть, що то – знак згори, який віщував буремні події після того саміту, а інші – що черкаська влада просто ще не визначилася, прапор яких кольорів там вивішувати.

вгору