Menu

Черкащина друга в Україні за активністю виборців

  • Автор  vechirka.net
Черкащина друга в Україні за активністю виборців

Явка виборців у семи округах Черкаської області станом на 14.00 годину дня становила 25 %. Черкащина стала другою в Україні за активністю виборців. Про це із посиланням на дані ЦВК повідомив директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник.

У цілому ж, за його словами, позачергові парламентські вибори на Черкащині проходять достатньо спокійно, організовано й без суттєвих порушень.

– Черкащани беруть активну участь у виборчому процесі, при цьому, на відміну від травневих виборів на дільницях немає величезних черг чи тисняви, – зазначив Сергій Леонідович та додав, що все ж траплялися певні інциденти, однак на хід виборів та їхній результат вони не вплинуть. – Усі дільниці забезпечені світлом та зв’язком. Щоправда, у сільській місцевості в силу відсутності придатних будівель деякі ДВК мають не надто комфортабельні умови для роботи.

У зв’язку з тим, що на окремі виборчі дільниці інформаційні плакати кандидатів в нардепи були доставлені з запізненням, було створено додаткове навантаження на членів ДВК. А ще – з черкаських вулиць так і не зникла агітація.

– Окремі суб’єкти виборчого процесу так і не прибрали свою агітацію. Хоча на ній і немає прямого заклику до підтримки того чи іншого кандидата, але за гаслами зрозуміло, яка це політична сила, – зазначив Сергій Пасічник.

Загалом посадовець прогнозує, що на Черкащині проголосує до 60 відсотків із 1 051 564 виборців.

– Враховуючи те, що багато наших земляків зараз перебувають у зоні АТО і через те, що Верховною Радою не були ухвалені ті зміни до законодавства, які б дали можливість їм проголосувати, велике прохання до черкащан – якомога активніше долучатися до виборчої кампанії, аби оновлений склад парламенту був патріотичним і проукраїнським, – підкреслив Сергій Пасічник.

вгору