Menu

Сергій Рудик заявляє про фальсифікацію результатів виборів

  • Автор  vechirka.net
Сергій Рудик заявляє про фальсифікацію результатів виборів

Кандидат у народні депутати по 198-му виборчому округу Сергій Рудик заявляє про фальсифікацію результатів голосування, яка зараз відбувається. Із відповідною заявою він звернувся до прокуратури та СБУ.

"Я, Рудик Сергій Ярославович, кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 198 повідомляю про те, що під час підрахунку голосів окружною виборчою комісією одномандатного виборчого округу № 198 виявлено ознаки злочинних дій, спрямованих на фальсифікацію результатів голосування.

А саме, станом на 6:24 год. ранку 27.10.2014 р. в електронній системі «Вибори 2014» на офіційному сайті ЦВК України було зафіксовано дані опрацювання близько 38,97 відсотків протоколів. Близько 9:00 год. ранку  27.10.2014 р. в електронній системі «Вибори 2014» на офіційному сайті ЦВК України було зафіксовано дані опрацювання близько 60 відсотків протоколів. Після 9:00 год. ранку дані сервера ЦВК по окружній виборчій комісії одномандатного виборчого округу № 198 були спотворені та на 10:34 год. відображали результати опрацювання лише 9 відсотків протоколів. 

Про виявлені факти злочинного впливу на перебіг виборчого процесу та встановлення результатів виборів по одномандатного виборчого округу № 198 мною телефоном було повідомлено Черкаського управління СБУ. З огляду на це, прошу здійснити невідкладне реагування та порушити кримінальне провадження за фактом втручання у процес встановлення результатів по В/О №198 виборів та системи «Вибори», - ідеться в заяві.

Нині на сайті ЦВК по 198 виборчому окрузі відображаються результати опрацювання менше 9% протоколів.

вгору