Menu

Переобраних черкаських мажоритарників не візьмуть у коаліцію?

  • Автор  vechirka.net
Переобраних черкаських мажоритарників не візьмуть у коаліцію?

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, який балотувався 21-м номером в депутати від «Народного фронту» заявляє, що у політсилі ухвалили рішення ні за яких умов не брати у фракцію нардепів, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Про це він повідомив у «Фейсбуці», повідомляє "Прочерк".

«Я особисто пропонуватиму поставити умову майбутнім партнерам по коаліції, що всі партії учасники коаліції зобов'язані публічно відмовитися від того, щоб поповнювати свої фракції «ручними» депутатами. Хай ідуть в Опозиційний блок, або створюють фракцію «тих хто голосував руками 16 січня», – зазначив Геращенко.

Нагадаємо, що за попередніми даними, 62 депутата з числа тих, хто голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року, знову потрапляють в Раду. З них за мажоритарними округами проходять 54 депутата, ще 8 – по списку партії «Опозиційний блок», пише Центр політичних студій та аналітики.

Як інформував рух «ЧЕСНО», четверо депутатів, що голосували за цей закон, обираються по Черкащині. Це Геннадій Бобов, Володимир Зубик, Валентин Ничипоренко (депутат написав заяву про відкликання голосу) та Антон Яценко. Усі вони за підрахунками ЦВК, вже порходять до Ради нового скликання. При цьому і Яценко і Зубик вже заявляли про готовність працювали з президентською більшістю…

До речі, на думку депутата Черкаської міськради Юрія Саса, фракція, яка візьме до себе Яценка – втратить.

«Можливо, він би мав увійти в умовну групу «Депутати, які розкаюються». Але є інший бік медалі. Якщо їх відверто відштовхнути, то вони можуть піти в Опозиційний блок», – сказав Юрій Сас.

вгору