Menu

Кандидат від блоку Порошенка на Черкащині бореться в судах з переможцем

  • Автор  vechirka.net
Кандидат від блоку Порошенка на Черкащині бореться в судах з переможцем

Кандидат у народні депутати по 200 окрузі з центром в Умані від блоку Петра Порошенка Віталій Чудновський бореться з переможцем виборів екс-регіоналом Антоном Яценком у судах. Поки що безуспішно, повідомляє "Крапива".

Нагадаємо, Антон Яценко отримав беззаперечну перемогу набравши 57,41% голосів виборців. Віталій Чудновський посів лише третє місце. 

Днями Черкаський окружний адміністративний суд не задовольнив позов провладного кандидата Чудновського, - інформує прес-служба Антона Яценка. 

Підставою для позову пан Чудновський, вбачає в тому, що введення відомостей про результати підрахунку голосів до інформаційно-аналітичної системи «Вибори народних депутатів України» вводив не системний адміністратор, оператор. 

Проте, 31 жовтня, колегія суддів Черкаського окружного адміністративного суду, об’єктивно розглянувши доводи сторін, своїм рішенням відмовила у задоволенні адміністративного позову, аргументуючи своє рішення відсутністю порушень під час встановлення підсумків голосування. Проте Віталій Чудновський планує судитися далі.

вгору