Menu

ЦВК прийняла уточнений протокол із ОВК у Смілі

  • Автор  vechirka.net
ЦВК прийняла уточнений протокол із ОВК у Смілі

Центральна виборча комісії прийняла уточнений протокол ОВК №198. Такою новиною на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поділився кандидат у народні депутати по цьому округу Сергій Рудик.

 

«Товариство! Після «жарких» дебатів ЦВК прийняла уточнений протокол ОВК!!!! Користуючись нагодою, хотів би подякувати всій групі підтримки, яка була зі мною весь вчорашній день, ніч і прибула на сьогоднішнє засідання. Дай Бог всім Вам здоров'я!» – написав кандидат.

Нагадаємо, днями із ОВК № 198 зник голова окружкому. Разом із собою він взяв чотири протоколи ДВК. Опісля на двох дільницях було проведено перерахунок голосів.

На переконання представників Рудика, встановлення результатів свідомо затягується. Днями прихильники свободівця пікетували ОВК з вимогою встановити результати виборів.

Сьогодні вночі ОВК завершила роботу з уточнення окремих протоколів ДВК (технічних помилок), одноголосно ухвалила уточнені підсумкові протоколи і зранку привезла їх до ЦВК.

Попередньо на цьому окрузі з відривом у 500 голосів перемагає свободівець Сергій Рудик. На другому місці – самовисуванець Віктор Тимошенко.

вгору