Menu

Одарич відреагував на пропозицію депутатів сформувати виконком Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Одарич відреагував на пропозицію депутатів сформувати виконком

Міський голова Черкас Сергій Одарич вніс додаткових вісім правок до Угоди про співпрацю, яку в понеділок підписали голови більшості фракцій, повідомляє vikka.ua. Тією Угодою передбачалося формування виконавчого комітету у складі 13 осіб, серед яких п’ять чиновників, а решта – представники громадськості. Сергій Одарич на зборах голів депутатських груп і фракцій запропонував доповнити Угоду кількома пунктами.

Насаперед пропонувалося замінити кандидатуру від "афганців". Замість Лісового у виконавчому комітеті працюватиме на громадських засадах Анатолій Рудьковський. Заміну кандидатури ініціювала сама ж Спілка афганців.

Другим пунктом Сергій Одарич запропонував збільшити кількість представників громадськості у виконкомі, додавши туди кандидатуру представника обласної організації чорнобильців. Однак додаткова кандидатура викликала супротив у секретаря міськради Олександра Радуцького і голови фракції "Батьківщина" Романа Дісканта. Було вирішено відкласти цей пункт і обговорити його у групах і фракціях.

– В Угоді є пункт про реформування системи громадського транспорту. Пропоную його розширити. Доповнення стосуються створення єдиного муніципального оператора з перевезень. Перевагу віддаватиметься екологічному виду транспорту. Також пропоную доповнити підпунктом щодо контролю за дотриманням графіку руху транспорту, – зазначив Сергій Одарич.

Цей пункт не викликав заперечень у представників фракцій та груп. Також не було зауважень до доповнення, яке стосувалася наповнення міського бюджету, зокрема, щодо контролю сплати за землею та пайової участі. Не заперечували депутати і щодо ініціювання створення муніципальної міліції.

Сергій Одарич також запропонував доповнити Угоду пунктом про затвердження містобудівних стандартів, які допоможуть зробити Черкаси комфортним містом.

Наступний пункт викликав зауваження. Міський голова запропонував заборонити поєднувати мандат депутата та чиновника. Найбільше заперечень лунало з боку депутата міської ради Артура Савіна, який до того ж є керівником департаменту архітектури та містобудування.

– Не може бути так, що один і той же підрозділ видає дозволи і контролює підприємців. Це є неправильним. Такі функції треба розвести, – зазначив Сергій Одарич.

На довивчення відправили депутати і пункт про об’єднання департаменту управління справами і департаменту організаційного забезпечення. Як пояснив міський голова, таке об’єднання потрібне заради економії бюджетних коштів. Адже ще два роки тому був лише один департамент, який об’єднує в собі функції юридичного і організаційного підрозділів.

Сергій Одарич запропонував також визначити відповідальність політичних сил за ті кандидатури, які вони пропонують до складу виконкому, а також за ті напрямки роботи, які передбачені у Угоді про співпрацю.

вгору