Menu

Черкаським “УДАРом” керуватиме депутат міськради

  • Автор  vechirka.net
Черкаським “УДАРом” керуватиме депутат міськради

Виконувачем обов’язків голови Черкаської обласної організації партії «УДАР» призначено депутата Черкаської міськради Сергія Кудактіна. Його кандидатуру погоджено черкаськими партійцями та центральним керівництвом партії, повідомляє прес-служба партії.

-У зв’язку з тим, що Віталій Іляшенко, який керував організацією із 2012 року, балотувався у народні депутати України від Блоку Петра Порошенка, він змушений був стати безпартійним. Але без керівника партія існувати не може, тому нещодавно в. о. голови черкаського «УДАРу» призначено мене, – розповідає Сергій Кудактін.

В «УДАРі» Сергій Кудактін із 2010 року. Нині, за його словами, в обласній організації проходить процес перереєстрації партійців та йде підготовка до проведення обласної партійної конференції.

-Ми розуміємо, що буремні події останнього року змінили свідомість багатьох людей. Зараз, як ніколи, партійцям потрібно згуртуватись та докласти максимум зусиль для допомоги країні. Після перереєстрації та так званої внутрішньої самолюстрації у наших лавах мають лишитися лише надійні партійці, – зазначає новий керівник. – Партія взяла курс на вибудовування структури та виведення обласної організації на якісно новий рівень.

Сергій Кудактін наголошує, що в процесі вдосконалення черкаського «УДАРу» обов’язково дослухатиметься до порад всіх партійців.

Остаточно ж із керівником організації в «УДАРі» визначаться під час обласної конференції. Провести її збираються у грудні.

вгору